Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

profsport veres zast   Провести вихідні на природі, перейнятися командним духом, позмагатися та дійти до перемоги. Що може бути кращим? «Нічого», – запевнять Вас члени студентського профкому Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Тому цими вихідними вже втретє в університеті було проведено спортивно-інтелектуальну гру «Profsport».

           

      П’ятнадцять команд з різних факультетів нашого університету мали нагоду поборотися за першість у змаганнях, проявити свою інтелектуальну та фізичну підготовку, зібраність, згуртованість команди. Життя в справжніх польових умовах неподалік узбережжя Київського моря лише додавало учасникам азарту та надавало особливого колориту заходу.

profsport veres 1    Тематика цьогорічної гри – «Чемпіонат світу». Отож кожна команда методом жеребкування одержала певну країну, під прапором якої пройшла всі етапи, перший з яких розпочався задовго до виїзду на спортивно-оздоровчу базу НПУ імені М. П. Драгоманова «Берізка». Перше завдання гри – відзняти відеовізитівку з представленням команди та країни. Переможця було обрано шляхом визначення максимальної активності під відео в мережі Instagram.

   Перший день змагань розпочався урочистим відкриттям та запаленням вогнища, після чого команди мали нагоду представити себе вже особисто. Далі стартував нічний квест – одинадцять етапів, в яких команди мали проявити логічне мислення, вигадливість та винахідливість.

profsport veres 2      Запуск команд відбувався з певним інтервалом часу, а ті, хто очікував на свою чергу могли добре провести час, співаючи улюблених пісень під гітару. Після закінчення квесту учасники йшли до наметового містечка відпочивати та набиратися сил перед другим днем змагань, найбільш насиченим та відповідальним.

profsport veres 3    Наступного дня відбувся наступний тур – туристичні змагання, що складалися з сімнадцяти різних етапів, на яких команди мали показати найкращу фізичну підготовку та проявити взаємопідтримку та взаємодопомогу в колективі.

profsport veres 4    Тут мали місце підйом колодою, різноманітні перелази, перенос коромисла, виявлення вмінь надання першої допомоги.

profsport veres 5    Далі – обід та невеличкий відпочинок, після чого організатори забрали капітанів команд для проведення окремого конкурсу капітанів, а всі інші учасники відправилися проходити ще один квест, де за допомогою карти вони мали пройти вісім етапів, на яких їх чекали різні запитання на логіку, ребуси та інші цікаві завдання.profsport veres 6

     Після цього, коли всі етапи змагань були вже позаду, учасники мали нагоду відпочити на дискотеці.

profsport veres 7    До учасників змагань завітала й адміністрація університету на чолі з ректором В. Андрущенком. Віктор Петрович відвідав деякі етапи туристичних змагань, навідався до наметового містечка, поспілкувався зі студентами, привітав учасників, побажав усім успіхів та передав організаторам подарунки для переможців – туристичне та спортивне спорядження, – вручення яких відбувалося третього дня.

profsport veres 8   На церемонії нагородження, за традицією змагань, певними номінаціями було відзначено окремих, найяскравіших учасників. Всі команди отримали відзнаки за участь. І, звісно ж, було оголошено переможців третьої спортивно-інтелектуальної гри «Profsport» НПУ імені М. П. Драгоманова:

І місце – команда «Оригінальна назва»,

ІІ місце – команда «Coca Cola»,

ІІІ місце – команда «Fifochki & Fedos».

    Первинна профспілкова організація студентів нашого університету висловлює свою подяку всім учасникам гри «Profsport», спонсорам та партнерам, адміністрації та ректору НПУ імені М. П. Драгоманова В. Андрущенку за підтримку й допомогу.

            Далі буде, адже попереду ще весняний етап. Тому до зустрічі! До нових перемог!

profsport veres zast

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Кубок Ректора НПУ імені М.П.Драгоманова з боулінгу

bouling     24 жовтня 2018 року о 15.00 відбудеться вже четвертий щорічний Кубок Ректора з боулінгу. Місце зустрічі - Торгово-розважальний центр «Гулівер» (вул. Спортивна, 1а, 5 поверх). Запрошуємо команди факультетів підтримати ініціативу Профкому студентів НПУ та позмагатися за першість 2018 року.

Прес-служба університету 

Конкурс для студентів на отримання стипендій на навчання

parma     НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Пармського Університету (Італія), який фінансується Європейським Союзом.

     Відповідно до умов проекту студенти мають можливість навчатися в Пармському Університеті упродовж весняного семестру 2018-2019 навчального року на факультетах: гуманітарних, соціальних наук та культурних індустрій; факультет права, політології та міжнародної інформації; факультет хімії, наук про життя та сталого розвитку, факультет економіки та менеджменту; факультет фізико-математичних та комп’ютерних наук. Зі спеціальностями можна ознайомитися тут >>>  

Детальніше...

PSY & COACH EXPO: Всеукраїнська виставка професіоналів та компаній розвитку особистості

psycoach     20 жовтня у Києві на території НСК Олімпійський відбудеться Всеукраїнська виставка освітніх та консультаційних послуг. Це ефективний простір активної взаємодії між професіоналами, школами, курсами та людьми, які цікавляться формальною, неформальною, інформальною освітою і саморозвитком.

Детальніше...

Конкурс для викладачів на отримання стипендій на стажування

cyprus  НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Відкритого Університету Кіпру (Кіпр), який фінансується Європейським Союзом.

    Відповідно до умов проекту професорсько-викладацький склад НПУ імені М.П. Драгоманова має можливість стажуватися у Відкритому Університеті Кіпру упродовж тижня, мобільність має бути завершена до 31 липня 2019. Стажування упродовж тижня за спеціальностями: Освіта, Бізнес та адміністрування, Економіка, Інформаційні та Комунікативні технології (http://www.ouc.ac.cy/web/guest/university/programme).

Детальніше...

Чисті думки творять дива

chytannia   Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки запрошує взяти участь у Тринадцятих всеукраїнських читаннях з гуманної педагогіки «Чисті думки творять дива» за участю Шалви і Паати Амонашвілі, які відбудуться 24-25 листопада 2018 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

    Для участі необхідно зареєструватися.

    З усіма умовами та контактними даними організаторів можна ознайомитися тут >>>

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Сайт вступної кампанії  

download

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 376 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід