Репозитарій НПУ

Наш логотип

НПУ

Пошук у Google

philosophia 1    15 травня 2018 року відбудеться круглий стіл з елементами тренінгу «Філософія та філософування у Новій українській школі».

Організатори: Національний центр «Мала академія наук України», Інститут обдарованої дитини НАПН України, Факультет філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова, Історико-філософський факультет Київського університету імені Бориса Грінченка, Комунальний позашкільний навчальний заклад, «Київська Мала академія наук учнівської молоді», Відділ суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Школа мислення і комунікацій PRAXIS НЦ «МАНУ».

Захід відбудеться на базі  НЦ «Мала академія наук України», за адресою: вул. Михайла Коцюбинського, 1 (7 поверх, конференц-зал).

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

09.30-10.00     Реєстрація

10.00-10.30     Відкриття. Привітання учасників

10.30-12.30     Теоретична сесія (виступи спікерів, загальна дискусія)

• дитинство, освіта та філософія
  • філософія для дітей – освітній рух та інноваційна методика
  • навички критичного та креативного мислення в освітніх стандартах
  • типові навчальні програми з розвитку мислення та вивчення філософії
  • філософування як культура школи
  • методологічні умови навчання філософії
  • сертифікація вчителів з філософії
  • позашкільні школи та освітні центри з розвитку мислення та філософії з дітьми

12.30-13.00  Обговорення та прийняття Резолюції учасників круглого столу

«Філософія та філософування в Новій українській школі»

13.00-13.30  Обідня перерва

13.30-14.00  Презентація та обговорення міського проекту «Креативний клас  – креативне

місто» за сприяння Департаменту суспільних комунікацій виконавчого      органу Київської міської ради (КМДА)

14.00-15.30  Практична сесія (міні-тренінги)

• ефективне фасилітування філософування та навчання філософії
  • вдумливе читання, коментування та тлумачення академічного філософського тексту

15.30-16.30   Підсумки. Вручення сертифікатів учасникам

До участі запрошуються науковці, педагоги, фахівці громадської освітньої спільноти та усі зацікавлені.

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням:

Короткі новини

З Міжнародним днем студента!

student    Дорогі наші студенти! Зараз у вас найпрекрасніший час у житті, адже ви постійно пізнаєте щось нове і цікаве. Своїми знаннями, креативністю та критичним мисленням ви змінюєте цей світ на краще. Попереду у вас прекрасні перспективи та пам’ятайте, що саме від вас залежить майбутнє України. І кожен ваш успіх, кожна ваша перемога – це крок вперед у розвитку нашої держави! Ви – цвіт української нації, прогресивна й активна сила, що рухає її вперед.

Вітаємо вас з Міжнародним днем студента! І нехай ваша цікавість у пізнанні нового ніколи не згасне. Відкривайте для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, не зупиняйтесь на досягнутому, ставте собі нові цілі та сміливо підкорюйте нові вершини. Завжди вірте у свої сили. Великих вам прагнень і цікавих відкриттів, ніколи не втрачайте інтересу до всього нового й невідомого. Захоплюючої вам подорожі по світу знань!

Завжди пам’ятайте, що студент у НПУ імені М. П. Драгоманова є центральною постаттю в університеті. Й адміністрація, й увесь професорсько-викладацький склад нашого вишу завжди радий вислухати і допомогти вам у будь-якому питанні, реалізації ваших задумів і проектів. Адже студенти у нас – найкращі!!!

З найкращими побажаннями

ректор Віктор Андрущенко

Вітаємо динамівців!

dynamo    Упродовж останніх кількох років склалась плідна співпраця НПУ імені М. П. Драгоманова із футбольним клубом «Динамо» (Київ). А зважаючи на те, що багато гравців команди здобувають різноманітні професії в університеті, то між молодіжними командами часто відбуваються футбольні зустрічі, сприяючи у такий спосіб утвердженню здорового способу життя серед молоді.

8 листопада 2018 року у Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція), який завершився з рахунком 3:1, що свідчить про впевнену перемогу київського Динамо. Два перші голи у ворота французів забили В. Миколенко та М. Шапаренко, студенти Національного педагогічного університету імені М.  П. Драгоманова. Вітаємо динамівців з перемогою! Ми пишаємося своїми студентами і їх здобутками! Нехай кожна ваша наступна гра буде переможною!

Ректор Віктор Андрущенко

Інформаційна сесія «Можливості програми ЄС Еразмус+»

erasmus   Запрошуємо взяти участь в інформаційній сесії, присвяченій особливостям впровадження програми Еразмус+, що відбудеться 14 листопада 2018 року о 14:00 в ауд. 229 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова. Організатором виступає відділ міжнародних зв’язків університету.

У програмі сесії: національні та європейські пріоритети у сфері вищої освіти, додаткові можливості та окреме вікно фінансування для України, а також багато цікавої інформації у форматі «питання-відповідь».

Прес-служба університету

З Днем української писемності та мови

mova

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

avp  Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 22 листопада 2018 року о 12:00 в ауд.231 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на лекцію, яку проводитиме людина, що вміє пробудити справжній інтерес до філософії, професіонала, який поділиться своїми секретами пізнання життєвих істин, розкриє питання ролі й місця філософії у суспільстві та спільно з вами спробує з'ясувати у чому ж полягає сенс людського буття.

Лектор – ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко.

Тема лекції: «ЯК Я РОЗУМІЮ ФІЛОСОФІЮ».

Прес-служба університету

Переведення та поновлення