Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

perevt 1  Народний студентський театр «Вавилон» та Центр культури та мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова за підтримки адміністрації НПУ імені М.П.Драгоманова та 11-13 травня 2018 р. за адресою: м.Київ, вул. Тургенєвська, 8-14, актова зала проводить Сьомий Відкритий фестиваль-конкурс самодіяльних шкільних та дитячих театрів «Перевтілення».

 

   Головною метою Фестивалю є сприяння шкільному та позашкільному театральному аматорському мистецтву, формування засобами сценічного мистецтва  у дітей та підлітків громадянської активності, почуття прекрасного, популяризація театрального мистецтва серед дітей та молоді,  а також збагачення репертуару аматорських художніх колективів та підвищення їх виконавської майстерності.

    До участі у Фестивалі запрошено дитячі та юнацькі театральні колективи загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, а також позашкільних закладів України. Вік учасників – від 6 до 17 років.

   Оцінює фестивальні покази незалежне Журі, до складу якого входять професійні режисери, актори, педагоги та науковці.

    В цьому році до участі у Фестивалі заявки подало 20 колективи, однак за рішенням Оргкомітету участь беруть 17 колективів, з них один – іноземний – театр ХХХІХ ліцею м. Любліна (Польща) «Bez didaskaliow», а також колективи з Харкова, Пісочина, Лисичанська, Запоріжжя, Чернігова та Вишгорода.. Глядачі та журі переглянуть 19 конкурсних і 2 позаконкурсних вистави.

Програма Фестивалю:

11 травня (п’ятниця)

13.00-13.45

Відкриття Фестивалю

14.00-14.35

«Новорічні пригоди Аліси в країні чудес»

(за мотивами Льюїса Керрола)

Ляльково-театральний гурток «Чарівники»

(спеціалізовна школа №254, м.Київ)

Художній керівник – Надія Воробйова

14.50-15.35

Любов Орлова

«Принцеса Фінеса та її друзі»

Зразкова театр-студія  «Світла хвиля»

(КСР ЦТМ «Оберіг»)

Художній керівник – Тетяна Іващенко

15.50-16.50

Маліна Пшелюга

«Пан Лампа»

Зразкова театральна студія «Лицедії»

(гімназія №59, м.Київ)

Художній керівник – Ольга Добровольська

17.05-17.45

Руслан Неупокоєв

«Лікар Айболить»

Театр «Три-нуль-шість»

(ЗОШ №306, м. Київ)

Художній керівник –  Ганна Кожинова

18.00-18.45

Євгенія Пиріг

«Дідова Ріпка»

Театрально-естрадна студія «Теларії»

(ПК «Дарниця»)

Художній керівник – Аліна Чуєшова

19.00

Обговорення вистав

12 травня (субота)

10.30-11.30

«140 децибелів тиші»

(за мотивами Андрія Бачинського)

 Народний театр-студія «Чудеса в решеті»

(м.Пісочин, Харківська область)

Художній керівник – Наталя Устинова

11.50-12.40

Анастасія Кримова

«Страшний заєць»

Дитяча театральна студія «Свія»

(м.Запоріжжя)

Художній керівник – Світлана Ємець

12.55-13.35

«Барвінок»

(за мотивами Богдана Чалого)

Музично-драматичний театр «Гармонія»

(ЗОШ №128, м. Київ)

Художні керівники – Ірина Шевченко,

Анна Андрієнко

13.40-15.00

Майстер-клас

15.00-15.40

Людмила Тимошенко

«Якось у Морському

Дитяча театральна студія «Свія»

(Запоріжжя)

Художній керівник – Світлана Ємець

15.55-16.35

Леся Мовчун

«Горіхові принцеси»

Літературний театр «Натхнення»

(дитяча школа мистецтв №1,

м. Личисанськ)

Художній керівник – Ірина Кабанова

16.50-17.35

«Кіт і КО»

(за мотивами Шарля Перро)

(вистава йде російською мовою)

Театральна майстерня «SUNRAIS»

(ДШМ №5, м.Харків)

Художній керівник – Віталій Чайка

17.50-18.40

Дмитро Кравець,

Володимир Шамшурін

«А де бабуся?»

(вистава йде російською мовою)

Театральна студія «Наш Дом»

(ДШМ №5, м.Харків)

Художній керівник – Вікторія Войцева

19.00-19.30

«Я – підліткова?»

(вистава йде польською мовою)

Театр «Bez didaskaliow»

(ХХХІХ ліцей, м.Люблін, Польща)

Художній керівник – Мартина Ходовська

19.30

Обговорення вистав

13 травня (неділя)

10.00-10.45

«PROsto_читаємо_КАЗКИ»

 (за сюжетами казок Євгена Клюєва)

Творче об’єднання  «Різні люди»

(РЦХТДЮМ «Дивосвіт», м.Вишгород )

Художній керівник –  Олена Титаренко

11.00-11.40

Йосип Гірник, Сергій Брижань

«Пан Коцький»

Школа акторського та дикторського мистецтва (гімназія №283, м. Київ)

Художній керівник – Дар'я Іванова-Гололобова

12.00-12.45

«Чарівник Смарагдового міста»

(за мотивами Олександра Волкова)

Музично-драматичний театр «Гармонія» (ЗОШ №128, м. Київ)

Художні керівники –Ірина Шевченко, Анна Андрієнко

13.00-13.35

«Чарівний корінець»

(за мотивами П.Морозова)

Театральна студія «ПозитивЧик»

(ЦДР «Холлі», м.Київ)

Художній керівник – Надія Воробйова

13.50-14.35

«5 днів у місті NN»

(за Антоном Чеховим)

Театр «Колорит» (ДШМ, м.Чернігів)

Художній керівник –  Лариса Кирюша

14.50-15.25

Олжас Жанайдаров

«Душа подушки»

Театральна студія «ПозитивЧик»

(ЦДР «Холлі», м.Київ)

Художній керівник – Надія Воробйова

15.30-15.35

Позаконкурсний показ

«Попелюшка»

Театральна студія «ПозитивЧик»

(ЦДР «Холлі», м.Київ)

Художній керівник – Надія Воробйова

15.40-16.20

Майстер-клас

16.30-17.10

Позаконкурсний показ

«Чемодан#Вокзал#Європа»

(за мотивами поезій Ліни Костенко та Роберта Рождественського)

(вистава йде українською та російською мовами)

Театральна майстерня «кАРТопля Free»

(ПНЗ «Зміна», м. Київ)

Художній керівник – Віталій Лук’янов

17.10

Нагородження 

Закриття Фестивалю

18.30

Обговорення вистав

     У програмі Фестивалю - майстер-класи від членів журі, організаторів та співорганізаторів.

  Відкриття Фестивалю відбудеться о 13.00 11 травня в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова (ІІ поверх) за адресою: м.Київ, вул. Тургенєвська, 8-14.

     Вхід на усі фестивальні покази та події безкоштовний.

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Сумуємо...

gerasymenko    15 липня 2018 року на 61 році пішов з життя Герасименко Олександр Іванович – справжній офіцер, люблячий чоловік, батько, сумлінний працівник, хороший товариш, добра, порядна, відповідальна людина. Все своє свідоме життя Олександр Іванович присвятив служінню людям.

    Народився 2 березня 1958 року в м. Бобруйськ (Білорусія). Після закінчення школи (у 1975 р.) працював фрезерувальником Красилівського філіалу заводу металовиробників (м. Красилів, Хмельницької області). У 1976 році був призваний до лав Збройних Сил СРСР. Саме служба в армії загартувала його, зробила справжнім чоловіком.

Детальніше...

З Днем Конституції України!

photo

Відповідь на звернення від Вченої ради НПУ імені М. П. Драгоманова

npu Голові правління ГО «Центр інформації

 про права людини» Т. П. Печончик

Центру інформації про права людини

Українській Гельсінській спілці з прав людини

Освітньому дому прав людини — Чернігів

Детальніше...

Про вступну кампанію 2018 року на радіо Голос Столиці

olephirenko     Шановні абітурієнти, батьки і ті, кого цікавить питання вступної кампанії 2018 року!  Усім, хто склав цьогоріч ЗНО і готується вступати до омріяного закладу вищої освіти, але все ще губиться у всіх цих правилах та умовах вступу, радимо переглянути цей сюжет >>> https://www.youtube.com/watch?v=7XbhI-NS42o

 Відповідальний секретар Приймальної комісії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор Тарас Олексійович Олефіренко відвідав програму на радіо «Голос Столиці», де розповів про всі тонкощі вступу, що потрібно знати і як діяти кожному вступнику та багато іншого...

   Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цього року пропонує більше сотні різноманітних спеціальностей. А щоб не розгубитися у них, скористайтеся наступною програмою, яка, безсумнівно, допоможе Вам із вибором: http://vstup.npu.edu.ua/uk-ua/obery-svoyu-spetsialnist

Прес-служба університету

Програма «Непростий вибір»: психолог-логопед-дефектолог – хто це?

nepr vybir   Спеціальна освіта в Україні. Яка вона нині? Як її отримати? Які спеціалізації пропонує факультет корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова?

     Хочете почути відповіді – програма «Непростий вибір» (ефір від 19 червня 2018 року) на RADIO HAYAT, де доктор педагогічних наук, професор, заступниця декана факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова Світлана Федоренко і магістрантка цього факультету Інна Ханас ознайомлять Вас із усіма особливостями і тонкощами професій  логопед, тифлопедагог, олігофренопедагог, сурдопедагог, ортопедагог, психолог та ін., а також повідають Вам особливості та переваги навчання на цих спеціальностях.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Обери свою спеціальність  

123123112

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 580 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід